Mycie fasad i okien

Mycie okien wodą demineralizowaną
ProCleaner oferuje kompleksowe mycie okien wodą demineralizowaną. Daje to gwarancje idealnie czystego szkła, bez żadnych widocznych zacieków lub smug. Nawet po wielokrotnych i intensywnych opadach okna wciąż pozostają nieskazitelnie czyste. Nowoczesna technologia z wykorzystaniem wody demineralizowanej jest nie tylko bardzo przyjazna dla środowiska, ale też znacząco redukuje koszty.

Dlaczego warto myć okna wodą demineralizowana?
Woda demineralizowana jest bardzo miękka oraz posiada kwaśny odczyn. Dzięki swoim właściwościom rozładowuje ładunek elektrostatyczny na umytych nią powierzchniom, dzięki czemu są one odporne na zabrudzenia. Woda osmotyczna jest niesamowicie efektywna w myciu szklanych powierzchni, gdyż nie zawiera środków chemicznych ani żadnych minerałów, które odpowiedzialne są za powstawanie osadu. Mycie okien wodą demineralizowaną przebiega więc szybko i sprawnie, a na oknie nie pozostają zanieczyszczenia, smugi, osad ani zacieki. Z ekologicznego punktu widzenia ważne jest to, że brud usuwany jest wyłącznie za pomocą wody demineralizowanej bez pomocy żadnych środków chemicznych. Technologia ta pomaga więc chronić środowisko, gdyż do gleby nie przedostają się żadne szkodliwe środki, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych form czyszczenia okien.

Mycie okien wodą demineralizowaną zarówno w gospodarstwach domowych, jak i w biznesie
Coraz więcej obiektów handlowych oraz obiektów usługowych korzysta z nowoczesnej technologii użycia wody osmotycznej, co pomaga utrzymać przezroczyste elewacje oraz szkło w idealnej czystości. Stanowi to wizytówkę profesjonalnych biurowców, które mienią się w promieniach słońca. Zastosowanie czystej wody osmotycznej skraca proces mycia, ponieważ eliminuje konieczność wycierania umytego szkła. Woda demineralizowana ulega szybszemu wysychaniu i pomaga w utrzymaniu perfekcyjnie czystej elewacji. Dzięki temu oszczędzamy czas i usługa przebiega w ekspresowym tempie.

Mycie okien wodą demineralizowaną – innowacyjna technologia
Podczas mycia okien wodą demineralizowaną nie stosuje się drabin ani podnośników, ale teleskopowe lance. Umożliwia to prowadzenie prac w sposób sprawny i bezpieczny. Zasięg takiej lancy to aż 12 metrów, dzięki czemu nie trzeba używać sprzętu alpinistycznego, aby umyć okna na wyższych piętrach. Metoda z wykorzystaniem wody demineralizowanej jest dedykowana do skutecznego czyszczenia dużych powierzchni. Praca bezpośrednio z powierzchni ziemi znacząco obniża koszty oraz upraszcza sprawy związane z BHP. Posiadamy profesjonalny sprzęt do mycia zewnętrznego, jak i wewnętrznego, dzięki czemu powierzchnie myte wodą osmotyczną są czyste już przy pierwszym myciu i nie wymagają poprawek ani polerowania. Nasza usługa przynosi niewspółmierne korzyści dla wszystkich klientów.

Na czym polega mycie okien wodą demineralizowaną?
Mycie okien wodą demineralizowaną polega na zastosowaniu specjalnych filtrów odwróconej osmozy, które usuwają wszelkie pierwiastki chemiczne, takie jak chlor, azotany czy metale ciężkie. Powstaje w ten sposób ultraczysta woda osmotyczna, która doskonale pochłania zanieczyszczenia z brudnych, szklanych powierzchni. Głównym czynnikiem myjącym, oprócz wody demineralizowanej, jest również ciśnienie oraz tarcie specjalną szczotką z miękkim włosiem. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla szklanych powierzchni oraz dla dekoracji umieszczanych na budynkach. Na oknach i innych elementach mytych wodą demineralizowaną nie powstają rysy ani nieestetyczne zadrapania. Woda osmotyczna sprawia, że szyby stają się przejrzyste i zachowują ten atrakcyjny wygląd przez długi czas, co pozwala naszym klientom na znaczne oszczędności.
Połączenie naszego doświadczonego personelu wraz z zastosowaniem wody demineralizowanej pozwoli nam zadbać o Państwa okna szybko, skutecznie i bezproblemowo.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)