Czyszczenie dywanów i tapicerek

ProCleaner specjalizuje się w profesjonalnym i kompleksowym sprzątaniu budynków, hal, biur, hoteli oraz innych obiektów. Oprócz tego posiadamy również szeroką gamę usług dodatkowych. Nieustannie inwestujemy w rozwój technologiczny, dzięki czemu mamy do dyspozycji własny, nowoczesny park maszynowy, a także specjalistyczne środki chemiczne, które posiadają niezbędne certyfikaty i są bezpieczne dla środowiska. Dzięki takim rozwiązaniom oraz zaangażowaniu jesteśmy stuprocentowo skuteczni. Produkty czyszczące dostosowujemy do rodzaju materiału, jego struktury i splotu tak, by uzyskać jak najlepszy efekt pracy, który spełni Państwa oczekiwania. Zajmujemy się czyszczeniem dywanów, tapicerek, wykładzin oraz ekstrakcją, kapsułkowaniem, pianowaniem, bonnetowaniem i szamponowaniem.

Czyszczenie dywanów, tapicerek, wykładzin
W ramach usług specjalistycznych zajmujemy się kompleksowym czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz tapicerek. W trosce o dobro i zadowolenie klienta, w ramach usług specjalistycznych, wykorzystujemy najlepsze metody do czyszczenia gruntownego oraz pielęgnacji powierzchni. Są to: ekstrakcja, szamponowanie, pianowanie, kapsułkowanie i bonnetowanie stosowane do odświeżania dywanów, tapicerek i wykładzin.

Ekstrakcja
Ekstrakcja to rodzaj gruntownego czyszczenia powierzchni, polegający na rozprowadzeniu środka chemicznego, który usuwa brud. Do ekstrakcji wykorzystujemy specjalne urządzenie natryskowo-ssące, które równocześnie aplikuje produkt, eliminuje zanieczyszczenia oraz odsącza pozostały płyn. Tę metodę czyszczenia stosujemy na większości dywanów i wykładzin.

Szamponowanie
Szamponowanie to podobny typ czyszczenia gruntownego, który polega na rozprowadzeniu środka chemicznego ulegającego spienianiu. Następnie preparat ten jest wcierany dedykowanym przyrządem zwanym szorowarką. Nadmiar preparatu zostaje odessany i wypłukany. Szamponowanie stosujemy do oczyszczania tekstyliów podłogowych z wyjątkiem wykładzin flokowanych, płytek dywanowych zamontowanych na podłogach dystansowych, wykładzin na podkładach.

Pianowanie
Pianowanie, czyli metoda tzw. ?suchej piany? to rodzaj czyszczenia pielęgnacyjnego. Polega to na rozprowadzeniu produktu w formie piany, która ma za zadanie rozpuścić brud. Zanieczyszczenia odsysane są specjalnym odkurzaczem. Dzięki tej metodzie uzyskamy w pełni czystą powierzchnię. Pianowanie stosujemy do większości rodzajów dywanów, tapicerek i wykładzin.

Kapsułkowanie
Kapsułkowanie to także rodzaj czyszczenia pielęgnacyjnego. Ta metoda polega na rozprowadzeniu produktu chemicznego po powierzchni np. dywanu, który jest kolejno wcierany przez specjalistyczną maszynę rozpuszczającą brud. Kolejnym etapem jest wysychanie, podczas którego z brudu tworzą się tzw. kapsułki. Tak utworzone kapsułki brudu są następnie odkurzane, dzięki temu znikają wszelkie zanieczyszczenia. Kapsułkowanie stosujemy na wszystkich dywanach, tapicerkach i wykładzinach.

Bonnetowanie
Bonnetowanie to kolejna z metod stosowanych przez ProCleaner w ramach usług specjalistycznego czyszczenia dywanów, tapicerek i wykładzin. Bonnetowanie jest także jednym z rodzajów czyszczenia pielęgnacyjnego. Metoda ta polega na rozprowadzeniu produktu, który zostaje wtarty przez maszynę rotacyjną. Produkt ten rozpuszcza brud i go kumuluje, dzięki temu jest bardzo łatwy do usunięcia. Bonnetowanie stosuje się do powierzchni tekstylnych o niskim runie, powierzchni igłowanych, supełkowych oraz flokowanych.
Zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług ProCleaner! Wyczyścimy Państwa dywany, tapicerki oraz wykładziny profesjonalnie oraz skutecznie.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)