Czystość na produkcji

Kompleksowy zakres usług świadczony jest w oparciu o ogromne doświadczenie naszych pracowników oraz ich wiedzę na temat wykorzystywania nowoczesnych technologii. Nasza firma szczyci się tym, że nasi pracownicy świadczą usługi najwyższej jakości. Jesteśmy firmą sprzątającą, zatrudniającą szereg specjalistów, którzy najpierw przechodzą odpowiedni program szkoleniowy. Korzystamy również ze sprawdzonych oraz bezpiecznych rozwiązań. Nie boimy się nowych wyzwań i z przyjemnością oferujemy indywidualne warunki współpracy, na przykład związane z czyszczeniem kanałów wentylacyjnych, czyszczeniem systemów grzewczych lub czyszczeniem urządzeń sterujących. Do każdego zadania nasi pracownicy podchodzą profesjonalnie oraz przy użyciu najlepszego dostępnego sprzętu i środków czyszczących.

Czyszczenie wentylacji
W zakres naszych usług wchodzi między innymi czyszczenie central wentylacyjnych, czyszczenie wentylacji mechanicznej, wymiana filtrów, konserwacja i dezynfekcja. Możemy przyjechać do dowolnej firmy, szpitala, szkoły lub hali produkcyjnej. Na wstępie przeprowadzamy dokładny audyt, aby zrozumieć potrzeby naszych klientów i ich oczekiwania. Następnie sprawdzamy stan kanałów wentylacyjnych. Jak wiadomo, ich czystość ma wpływ na zdrowie i samopoczucie pracowników, co jest priorytetem, ale oprócz tego, czyste kanały wentylacyjne są bardziej funkcjonalne oraz pozwolą zredukować koszt eksploatacji wentylacji. Po przeprowadzeniu dokładnej inspekcji i uzgodnieniu warunków współpracy nasi pracownicy natychmiast przystępują do działania. Korzystamy tylko z ekologicznych preparatów, które posiadają adekwatne certyfikaty, a specjalne szczotki i maszyny dedykowane do czyszczenia kanałów wentylacyjnych pozwolą na usunięcie wszystkich zanieczyszczeń. Na życzenie klienta, gdyby zaistniała taka potrzeba, możemy wykonać specjalistyczne czyszczenie suchym lodem.

Współpraca z firmami produkcyjnymi – czyszczenie maszyn przemysłowych
Przedstawiając szeroki wachlarz naszych usług, nie możemy zapomnieć o współpracy z właścicielami hal, magazynów i firm produkcyjnych. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że utrzymywanie porządku w takich miejscach jest nie lada wyzwaniem i jest niezmiernie ważne w przypadku różnego rodzaju kontroli lub audytów zewnętrznych. To właśnie dlatego przygotowujemy ofertę, która jest zawsze dopasowana do potrzeb naszych klientów. Wiemy, jak powinno przebiegać czyszczenie linii produkcyjnych, czyszczenie form, czyszczenie urządzeń sterujących lub czyszczenie stanowisk pracowniczych. Najtrudniejsze zabrudzenia nie stanowią dla nas żadnego wyzwania, gdyż korzystamy ze specjalistycznych, certyfikowanych preparatów oraz sprzętu nowej generacji, który jest dedykowany do sprzątania, zamiatania czy mycia podłóg. Powierzając nam usługi z zakresu czyszczenia taśm transportowych, klient może mieć pewność, że od podszewki znamy mechanizmy działania takich urządzeń i wiemy co zrobić, by zapewnić wysoką jakość świadczonych przez nas usług. To samo tyczy się czyszczenia wentylacji mechanicznej lub sprzątania linii produkcyjnych.

Profesjonalne usługi, czyli czyszczenie systemów grzewczych
Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która działa na terenie całego kraju. Podejmujemy się zarówno jednorazowych zleceń, jak i przyjmujemy zlecenia stałe. Nasze indywidualne podejście do każdego zlecenia oraz to, że oferujemy mnóstwo profesjonalnych usług sprzątających, sprawia, że jesteśmy wiodącą firmą na rynku. Jedną z naszych specjalności jest czyszczenie systemów grzewczych. Dysponujemy przenośnymi urządzeniami do płukania, udrażniania i dezynfekcji, a wszystkie prace wykonujemy przy pomocy ekologicznych preparatów z odpowiednim atestem. Nasi pracownicy dobrze wiedzą, jak wykonać usługę od początku do końca, mają określony plan działania i potrafią dopasować się do wskazówek oraz oczekiwań klientów.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)