Chemiczny oprysk dachów

Usługa chemicznego oprysku dachu skierowana jest do przedsiębiorców chcących zlikwidować zagrożenie przeciążenia śniegiem obiektu magazynowego lub przemysłowego, szczególnie o dużej powierzchni dachu. Ta innowacyjna metoda charakteryzuje się wysoką skutecznością oraz niskim zagrożeniem – stosuje się bezpieczne środki chemiczne, które rozpylone przez przemysłowych alpinistów rozpuszczają śnieg.

Dlaczego metoda ta warta jest uwagi?
1. Jest to oszczędność czasu ? dzięki systemowi powiadamiania o pogodzie wiemy na kiedy zaplanować prace na obiekcie
2. Metoda jest całkowicie bezpieczna ? używane środki chemiczne są ekologiczne i biodegradowalne, nie powodują również uszkodzeń powierzchni dachu
3. Ekonomia ? decydując się na usługę w ProCleaner, nasi wyszkoleni pracownicy skutecznie przeprowadzą odśnieżanie ? nie ma potrzeby zatrudniać dodatkowych fachowców
4. Skuteczność ? rozpylenie na powierzchni dachu środka rozpuszczającego śnieg powoduje niemal natychmiastowe działanie
5. Profesjonalizm ? nasi specjaliści mają wszystkie niezbędne szkolenia i badania aby przeprowadzać usługę na każdym obiekcie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, a także mając na uwadze bezpieczeństwo całego zakładu, odchodzimy od tradycyjnego odśnieżania dachów. Jest to mało skuteczna metoda, która powoduje wiele zagrożeń ? śnieg zgarnięty łopatą na jednym krańcu hali może przeważyć konstrukcję. Metoda oprysku zupełnie wyklucza takie działanie ? równomierne nałożenie preparatu minimalizuje ryzyko do zera.

Jak wyglądają prace podczas takiego odśnieżania?
Ekipa wyszkolonych pracowników za pomocą specjalnych zabezpieczeń przemieszcza się po dachu, aby rozpylić preparat. Jeśli śnieg pojawia się również w rynnach i uniemożliwia odpływ wody, zasypuje się je specjalnym granulatem. Podstawowa jednostka do pracy na dachu to trzy osoby ? dwie osoby pracują na dachu, jedna asekuruje ich działania z ziemi. W zależności od powierzchni dachu liczba takich jednostek może być większa.

Czas, w jakim nasza ekipa reaguje na powstałe zagrożenie wynosi 24h ? w tym czasie mobilizowane są siły i środki do pracy. W trakcie trwających opadów śniegu prowadzone są również badania ciężaru śniegu w wybranych miejscach budynku; tak, by pokrywa śnieżna nie przekraczała przyjętych norm.

Nasi pracownicy posiadają nie tylko odpowiednie badania i uprawnienia, ale również wyposażeni są w sprzęt najwyższej jakości, spełniający wszystkie wymagania i standardy niezbędne do zrealizowania usługi chemicznego odśnieżania. Jeśli na obiekcie nie występuje, udostępniamy swój system asekuracji pracowników, który możemy dostosować do potrzeb danego obiektu lub zaprojektować nowy, odpowiadający potrzebom hali.

Jesteśmy jedyną firmą na rynku oferującą odśnieżanie dachów metodą chemicznego oprysku jednak już z powodzeniem wykonujemy tę usługę na dachach hal naszych klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego w celu otrzymania oferty lub do bezpośredniego kontaktu z naszym działem handlowym.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)