#BezpiecznaPraca – porady

#BezpiecznaPraca – wspomagamy pracowników i pracodawców w powrocie do pracy!
W ProCleaner wspieramy przedsiębiorstwa na wielu płaszczyznach – od wspomagania w zarządzaniu nieruchomościami, poprzez rekrutacje pracowników każdego szczebla. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych kontrahentów i przygotowaliśmy cykl praktycznych porad jak prowadzić działalność gospodarczą w sposób bezpieczny zarówno dla pracowników, jak i pracodawców oraz potencjalnych kontrahentów odwiedzających placówki. Wskażemy aktualne zalecenia oraz ich zastosowanie w praktyce a także podpowiemy gdzie szukać niezbędnych materiałów.

ProCleaner stawia na rozwój – nie stoimy w miejscu. Tak też podchodzimy do tematu dezynfekcji – nasze usługi w tej dziedzinie znacząco się poszerzyły. Nasz personel został przeszkolony z najnowszych technik zabezpieczania miejsc pracy oraz dezynfekcji dużych powierzchni przy użyciu nowoczesnych technik i bezpiecznych, w pełni skutecznych środków. Wkrótce opisy nowych usług będą dostępne na naszej stronie internetowej oraz w social mediach! Przygotowaliśmy również praktyczny poradnik dla pracodawców i przedsiębiorców, którzy w muszą zmierzyć się z powrotami pracowników na miejsca pracy. Całość niedługo będzie do pobrania, o czym powiadomimy.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz social mediów – jesteśmy na linkedIn i facebook’u, gdzie na bieżąco dodajemy nowe artykuły! Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu, gdzie nasi specjaliści wyjaśnią wszelkie wątpliwości związane z dezynfekcją pomieszczeń!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)