Post-construction cleaning

Obiekty nowo wybudowane, czy remontowane, wymagają zasadniczego sprzątania, do którego niezbędne są: specjalistyczne maszyny, środki chemiczne, a także kompetencje. Wszystkie te narzędzia posiada ProCleaner, który fachowo zajmuje się przywracaniem czystości. Dbamy o dobrą prezencję obiektów klienta, kompleksowo i starannie wykonując serwis. Nasi wykwalifikowani pracownicy używają maszyn oraz środków czyszczących najwyższej klasy. Metody sprzątania ustalamy indywidualnie, dostosowując je do specyfiki obiektu. Połączenie wiedzy oraz specjalistycznego sprzętu zapewnia klientowi gwarancję wysokiej jakości usług.
Post-construction and post-renovation cleaning includes:
 • tidying up building materials
 • comprehensive vacuuming and dusting
 • comprehensive cleaning of the facility and its equipment
 • disinfection
 • removal of paint, glue and other stains.

Comprehensive post-construction cleaning in Wrocław and its vicinity

Nasza firma oferuje profesjonalne i kompleksowe sprzątanie pobudowlane Wrocław jest siedzibą, jednak świadczymy usługi nie tylko na terenie stolicy Dolnego Śląska, ale również okolicznych miejscowości i całego województwa. W przypadku większych zleceń, z powodzeniem możemy dojechać w dowolne inne miejsce w Polsce. Ofertę kierujemy zarówno do spółdzielni mieszkaniowych, firm zarządzających obiektami użyteczności publicznej i innych przedsiębiorstw, jak i do indywidualnych klientów, właścicieli mieszkań, domów, apartamentów i pozostałych obiektów. Zapewniamy skuteczne usługi porządkowe dla biur, zakładów medycznych, hal produkcyjnych, sklepów czy hoteli. Gwarantujemy terminową realizację oraz zapewnienie wysokiego poziomu jakości wykonywanych zleceń. Ekipa wyznaczona przez nas do sprzątania jest zawsze odpowiednio przeszkolona. Pracuje według kart higieny i instrukcji wykonawczych opracowywanych każdorazowo dla danego klienta.

Post-construction cleaning Wrocław - scope of services

The basic scope of post-construction cleaning services in Wrocław includes, among others:
 • cleaning the external facade of the building,
 • comprehensive cleaning of floors and floors of any type,
 • impregnation of floors (including acrylating, protection of stone, porcelain tiles, etc.),
 • thorough cleaning of windows and other glass surfaces, including removal of paints and other types of materials,
 • cleaning window sills,
 • professional vacuuming with a specialized vacuum cleaner, including, in particular, the removal of accumulated post-renovation or post-construction dust,
 • cleaning sanitary fittings and bathrooms,
 • elimination of the remains of varnishes, adhesives, paints, mortar and other remains of building materials,
 • cleaning up and taking away debris, rubbish and leftovers after the work performed,
 • cleaning balustrades and stairs,
 • clearing the area around the building,
 • other types of activities and cleaning services, individually agreed with the client.
Zapewniamy skuteczne doprowadzenie obiektu świeżo wybudowanego lub po kompleksowym remoncie do stanu używalności. Proces ten nie jest standardowym sprzątaniem, które może wykonać każdy zarówno ze względu na rodzaj zabrudzeń (inny niż w przypadku zanieczyszczeń wynikłych z użytkowania codziennego), jak i z powodu konieczności stosowania profesjonalnych środków, maszyn i technologii myjących. Z tej przyczyny niewskazane jest zresztą samodzielne usuwanie zabrudzeń pobudowlanych. Nieumiejętne próby pozbycia się ich mogą doprowadzić do uszkodzenia, a nawet zniszczenia danej powierzchni. W pracy wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości, specjalistyczne środki chemiczne czyszczące, które zazwyczaj są niedostępne w powszechnej sprzedaży. Stosujemy sprawdzone produkty od renomowanych producentów. Pozwalają one na efektywne pozbycie się nawet bardzo trudnych zabrudzeń, a przy tym, prawidłowo zastosowane przez profesjonalistę, są w pełni bezpieczne dla czyszczonych powierzchni. Wykorzystywane przez naszą firmę środki chemiczne są zawsze użytkowane zgodnie z przeznaczeniem oraz terminami wskazanymi przez producentów, co pozwala w pełni wykorzystać możliwości każdego produktu. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który znacząco przyspiesza i poprawia jakość wykonywanych prac. Stosowane środki oraz urządzenia dobieramy zawsze indywidualnie do rodzaju wykonywanego zadania oraz stopnia zabrudzenia. Ponadto, w ramach usługi doczyszczania, możemy zaoferować również skuteczne zabezpieczanie kafli i płytek, marmuru, lastryko, gresu czy innego kamienia, a także pranie dywanów i wykładzin. Sprzątanie pobudowlane nie należy do łatwych zadań, jednakże zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zostało ono wykonane fachowo i przede wszystkim skutecznie. Usuwamy możliwie jak najwięcej brudu na sucho, aby zapobiegać jego wchłanianiu w wyniku zawilgocenia. Nasze wieloletnie doświadczenie, umiejętności oraz profesjonalna chemia i sprzęt czyszczący pozwalają uzyskać efekt w pełni zadowalający klienta. Zapewniamy ponadto korzystne, bardzo konkurencyjne ceny.
Free quote consultation

Complete the form

EN
logo procleaner

Contact us and we'll provide you with a free and no obligation quote. Become our client and receive a welcome package :)