Wynajem maszyn 2

Maszyny sprzątające – wynajem i sprzedaż

Kilkanaście lat w branży pozwoliło nam skompletować najlepszą flotę

Wynajem i sprzedaż maszyn sprzątających w ProCleaner to:
  • tylko urządzenia renomowanych światowych marek, takich jak Hako, Kranzle czy Karcher, Numatic i Henry Kruse,
  • szeroka oferta produktowa do różnych potrzeb,
  • możliwość wynajmu krótko- i długoterminowego oraz sprzedaży,
    oferujemy również sprzedaż środków czystości i drobnego sprzętu,

Interesują Cię specjalistyczne maszyny sprzątające? Wynajem oraz sprzedaż urządzeń do sprzątania to jedna z usług, którą oferujemy w ProCleaner. Skontaktuj się z nami.

Wynajem maszyn do sprzątanie:

  • zamiatarki, szorowarki, odkurzacze pracujące na sucho i mokro, systemy piorących, polerk, i nie tylko,
  • części zamienne w przypadku uszkodzenia, a także wszelkie akcesoria i podzespoły niezbędne do rozbudowy urządzenia,
  • sprzęt specjalistyczny: podnośniki nożycowe, koszowe, a nawet rusztowania.

Chcesz zamówić również środki czystości? Zajrzyj tutaj.

Dla kogo?

Sprawdź typy firm wynajmując od nas maszyny czyszczące

sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
Sprzedaż i wynajem maszyn

Maszyny sprzątające – wynajem i sprzedaż

Poznaj korzyści, jakie płyną z wyboru rozwiązania, jakim jest wynajem maszyn czyszczących:

Oszczędność czasu i wysiłku: rezygnując z ręcznego sprzątania na rzecz wynajęcia maszyn czyszczących, możesz zaoszczędzić nie tylko wiele godzin pracy, ale i mnóstwo wysiłku. Są one zwykle bardziej wydajne i skuteczne – umożliwiają bowiem szybsze i bardziej efektywne czyszczenie powierzchni.

Redukcja kosztów: wynajem maszyn czyszczących może być bardziej opłacalny niż zakup i utrzymanie własnego parku maszyn. Nie ponosisz wówczas kosztów zakupu, serwisowania, napraw czy przechowywania sprzętu. W ProCleaner regularne konserwacje i przeglądy techniczne wliczane są w koszty wynajmu.

Elastyczność i skalowalność: opcja wynajmu maszyn czyszczących daje duże możliwości dostosowywania się do zmieniających się potrzeb. W zależności od okoliczności takich jak ilość pracy czy długość trwania projektów, możesz zmieniać liczbę wynajętych sprzętów oraz czas ich wykorzystywania.

Wynajem maszyn czyszczących może stać się dla Ciebie najkorzystniejszym rozwiązaniem, ponieważ pozwala osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty sprzątania przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności, a także oszczędności czasu oraz kosztów. Wystarczy wybrać dobrego partnera. Skorzystaj z naszych usług!

Dlaczego ProCleaner?

Osiągamy wyniki, z których jesteśmy dumni

Usługi sprzątania są często niedoceniane i bagatelizowane, a nasza praca pokazuje, że ich jakość może znacznie się różnić. Wykorzystujemy zaawansowane technologie, specjalistyczne produkty i dobrze wyszkolony zespół, aby osiągnąć wyniki, które są poza zasięgiem innych. Optymalizujemy nasze usługi i znamy sposoby na ich ulepszanie, a wiedzę tę przekładamy na swoją praktykę.

Pomożemy Ci realizować ekologiczną misję Twojej firmy

Nasza firma stawia na ochronę środowiska. Nie tylko zwracamy uwagę, aby nasze usługi były jak najmniej szkodliwe dla środowiska, ale również dokładnie monitorujemy zasoby, które wykorzystujemy na co dzień w swojej pracy.
Systematycznie wprowadzamy innowacje, które pomagają ograniczyć zużycie paliwa, wody, energii i środków czystości, aby wykonywana przez nas praca była jak najbardziej efektywna i oszczędna.
Jeżeli poszukujesz firmy, która oferuje sprzątanie za pomocą naturalnych, wegańskich środków czystości, ProCleaner jest idealnym wyborem.

Zastępstwa? Przestoje? To nie u nas

Nasz personel to grupa profesjonalistów, którzy wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności, aby dostarczyć usługi na najwyższym poziomie. W ProCleaner każdy członek zespołu jest ważny i przyczynia się do naszego sukcesu. Jesteśmy dumni z naszej pracy i zawsze dążymy do tego, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni.
Nasza misja to dostarczanie usług sprzątających, które nie tylko spełniają, ale wręcz przekraczają oczekiwania naszych klientów.

Kompleksowe sprzątanie ProCleaner
Na bieżąco monitorujemy naszą jakość

Wyróżnia nas dbałość o szczegóły, zarówno w pracy naszych doświadczonych koordynatorów, jak i w całym procesie świadczenia usług. Skrupulatne podejście do kontroli jakości sprawia, że jesteśmy w stanie monitorować i utrzymywać najwyższe standardy. To połączenie umiejętności, technologii i doświadczenia sprawia, że ProCleaner jest firmą, na której można polegać.

Samodzielne sprzątanie? Zrób to pod okiem specjalistów

Uzupełnij formularz

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)