Tereny zielone 2

Sprzątanie terenów zewnętrznych

Kompleksowa usługa w całej Polsce

sprzątanie terenów zewnętrznych
Sprzątanie powierzchni zewnętrznych w ProCleaner to:
 • trzymanie terenów zielonych, utwardzonych, a także dachów,
 • profesjonalna pielęgnacja roślin (koszenie, nawożenie, opryski),
 • wyłącznie specjalistyczny sprzęt i profesjonalne środki,
 • stała współpraca z koordynatorem,

Kompleksowa obsługa terenów wewnętrznych i zewnętrznych? Skontaktuj się z nami.

Pomoc przy nieruchomości

Porządkowanie terenów zielonych obejmuje:
 • koszenie trawy, przycinanie i formowanie krzewów oraz drzew,
 • podlewanie oraz nawożenie roślin,
 • sadzenie trawników, krzewów, drzew, rabat kwiatowych,
 • usuwanie chwastów,
 • opryski prewencyjne i interwencyjne,
 • grabienie liści.
Sprzątanie terenu utwardzonego obejmuje:
 • zamiatanie ręczne lub maszynowe terenów utwardzonych
 • podciśnieniowe lub maszynowe mycie powierzchni
 • usuwanie trudnych plam po oponach i płynach
Sprzątanie terenów zewnętrznych
Sprzątanie terenu zewnętrznego. Na co warto zwrócić uwagę?

W kwestii takiej jak sprzątanie terenów zewnętrznych mamy do zaoferowania wiele ciekawych rozwiązań. Warto podkreślić, że w przypadku każdego rodzaju prac, wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne preparaty chemiczne i środki czystości. Współpracujemy z wiodącymi europejskimi producentami produktów specjalistycznych oraz sprzętów wytworzonych z materiałów najwyższej jakości, wyróżniających się bezawaryjnością i ergonomicznością. Sprzęt oraz środki chemiczne pochodzą m.in. od firm takich jak Voigt Merida, Henry Kruse, Numatic oraz Diversey.

Możemy Państwa zapewnić, że wszystkie wykorzystywane przez naszych pracowników preparaty są ekologiczne i posiadają odpowiednie atesty. Wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem, a także doskonała znajomość poszczególnych artykułów pozwalają nam na właściwe dopasowanie chemii do konkretnego rodzaju prac oraz na skuteczne usuwanie zanieczyszczeń. Dzięki odpowiednim preparatom, zapewniamy wykonanie usług sprzątających z należytym efektem. ProCleaner posiada również własny park maszyn, wyposażony w innowacyjne sprzęty i najnowocześniejsze technologie. Dzięki temu nasz personel może korzystać z rozwiniętych systemów i urządzeń, co przekłada się na bezpieczeństwo, szybkość i komfort pracy. Specjalistyczny sprzęt maksymalizuje również skuteczność i jakość wykonywanych usług. Do standardowych czynności wykorzystujemy urządzenia myjące, zamiatające, polerujące, piorące, a także odśnieżające. Dodatkowo, używamy maszyn do czyszczenia suchym lodem, a do prac wysokościowych – wyposażenia alpinistycznego, podnośników nożycowych i koszowych. Dzięki temu nasza kadra może pracować nawet w miejscach trudnodostępnych, zapewniając kompleksowe sprzątanie terenów wewnętrznych i zewnętrznych.

Elastyczna oferta

1.
Wybierz własny program realizacji usług
 przygotujemy indywidualny plan sprzątania
2.
Wskaż dodatkowe przestrzenie do czyszczenia

windy, place zabaw, dachy itd.

3.
Wybierz metody oraz środki czystości

wspólnie z naszym doświadczonym technologiem

4. 
Ustal harmonogram prac koordynatora

zajmiemy się kompleksową organizacją czystości

Dlaczego ProCleaner?

Jakość, której oczekujesz

ProCleaner to firma sprzątająca, która wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, aby zapewnić najwyższą jakość usług. Nasze zaawansowane maszyny sprzątające, specjalistyczne środki czystości oraz wysoko wykwalifikowany personel gwarantują skuteczność i precyzję w każdym zadaniu. Nasze usługi są dostosowane do różnych typów obiektów, również porządkowania terenów zielonych.

Dbamy o zasoby klientów

Zależy nam na ochronie środowiska. Dążymy do minimalizacji wpływu naszych usług na przyrodę i zwracamy szczególną uwagę na zasoby, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Regularnie implementujemy rozwiązania, które pomagają zredukować zużycie paliwa, wody, energii i środków czystości (również w Twojej firmie!), aby nasza praca była jak najbardziej efektywna i oszczędna.

Jesteśmy zespołem

W ProCleaner stworzyliśmy firmę, na której można polegać – zarówno jako pracownik, jak i jako klient. Dbamy o to, by każdy członek naszego zespołu czuł się doceniony. Uważamy, że wartość firmy mierzy się nie tylko jej zyskami, ale przede wszystkim ludźmi, którzy w niej pracują. Dlatego staramy się, by ProCleaner była miejscem, w którym sami chcielibyśmy pracować. Oferujemy naszym pracownikom konkurencyjne wynagrodzenia, premie oraz atrakcyjny pakiet benefitów.

dostarczanie i serwis mat

Jakość potwierdzona przez klientów

ProCleaner to firma, która plasuje się pomiędzy korporacjami a małymi firmami, czerpiąc z każdej z tych form najlepsze cechy. Nie jesteśmy anonimowym gigantem, ale też nie jesteśmy małą marką. Przez lata, wypracowaliśmy swoje miejsce na rynku, łącząc zalety obu modeli, a nie posiadając ich wad. To, co nas wyróżnia, to personalizowane podejście do klienta, dopracowane procesy, a jednocześnie zdolność do realizacji szerokiego portfolio usług sprzątających.
Jedna firma do wszystkich usług związanych ze sprzątaniem? Wybierz ProCleaner!

Skontaktuj się z nami!

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)