Odśnieżanie fotowoltaiki 2

Oddaj to zadanie w ręce profesjonalistów!

Mycie i odśnieżanie fotowoltaiki w ProCleaner to:
 • usługa realizowana wyłącznie przez wykwalifikowanych specjalistów, przy użyciu profesjonalnych urządzeń, z należytą starannością, bez ryzyka uszkodzenia paneli, 
 • bezpieczeństwo gwarantowane przez respektowanie zasad BHP oraz polisę OC w wysokości 3 mln złotych,
 • rozwiązanie stosowane wyłącznie wtedy, kiedy jest niezbędne. Nie wiesz, czy Twoje panele wymagają czyszczenia lub odśnieżania? Możesz nas zapytać!

  Zwiększ wydajność poboru energii dzięki odpowiedniej konserwacji paneli fotowoltaicznych. 

  Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Mycie i usuwanie śniegu z paneli fotowoltaicznych obejmuje:
 • indywidualną konsultację i doradztwo przed realizacją,
 • kompleksowe odkurzenie, odpylenie i umycie,
 • staranne odśnieżenie paneli fotowoltaicznych, 
 • gwarancję satysfakcji i bezpieczeństwa paneli,

Odśnieżanie paneli fotowoltaicznych – dla kogo?

sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne

Jak odśnieżyć panele fotowoltaiczne?

Należy odśnieżać je tylko w niektórych przypadkach – zawsze zaś wyłącznie przy użyciu odpowiednich metod i sprzętu, który nie uszkodzi ich powierzchni ani nie spowoduje utraty gwarancji producenta.
Czy i jak odśnieżać panele fotowoltaiczne? Według nas pytanie brzmi: czy pokrycie paneli śniegiem ma wpływ na funkcjonowanie instalacji fotowoltaicznej? Odpowiedź brzmi: tak, ponieważ wpływa na ograniczenie produkcji prądu. W miesiącach zimowych jego generowanie jest oczywiście mniejsze, niż w miesiącach letnich – jeśli nie chcemy więc dodatkowo zmniejszyć produkcji przez zaleganie śniegu, warto zadbać o panele, aby maksymalnie wykorzystać ich potencjał przez cały rok.

W ProCleaner dysponujemy wiedzą oraz specjalistycznym sprzętem, który pozwala na 100% bezpieczeństwo w przypadku zarówno mycia, jak i odśnieżania paneli fotowoltaicznych. Dobrze jest powierzyć konserwację profesjonalnemu podwykonawcy, który łączy doświadczenie z wysoką gwarancją ubezpieczeniową, wykonując swoją usługę bez ryzyka kosztownych uszkodzeń.

Dlaczego ProCleaner?

Optymalizacja jest naszym kluczem

Nie wszystkie usługi sprzątania są takie same. Często są one niedoceniane i traktowane jako drugorzędne. Nasza współpraca z Tobą pokaże jednak, że różnica w jakości usług sprzątania może być ogromna. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, specjalistyczne produkty i zespół wysoce wykwalifikowanych profesjonalistów, aby osiągnąć wyniki, które są poza zasięgiem innych. Nasze usługi są zoptymalizowane, a my wiemy, jak je ulepszać.

Oszczędzamy, ale nie na tym, co ważne

W ProCleaner nie skupiamy się na cięciu kosztów poprzez obniżanie jakości sprzętu, środków czystości czy wynagrodzeń dla naszych pracowników. Zamiast tego, stawiamy na optymalizację naszej wydajności i racjonalne zarządzanie zasobami. Dzięki użyciu profesjonalnego, energooszczędnego sprzętu i skutecznych środków czystości, a także technik takich jak mycie na sucho, jesteśmy w stanie nie tylko chronić zasoby naturalne, ale również dostarczać usługi dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu.

Stawiamy przede wszystkim na zespół

Wierzymy, że kluczem do osiągnięcia najlepszych efektów jest sprawnie zarządzany zespół. Dlatego kładziemy duży nacisk na motywację pracowników i ich pozytywne nastawienie do pracy. Stosujemy najnowocześniejsze technologie i dobre praktyki zarządzania, aby zapewnić efektywność i produktywność naszej obsady. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatów potwierdzających najwyższą jakość naszych usług. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że wybierając ProCleaner, wybierają profesjonalizm i doskonałość.

Zakres Sprzątanie ProCleaner Wrocław

Dopracowana usługa to nie wszystko

Firma sprzątająca to nie tylko świetni specjaliści i sprzęt, ale i wypracowane przez lata procesy czy świetna obsługa klienta, które wpływają na finalną jakość oferowanych usług. Możemy pochwalić się kilkunastoletnim stażem w branży i usługą, która jest dopracowana – i to pod każdym względem.

Jak umyć lub odśnieżyć panele fotowoltaiczne? Przy pomocy firmy, która zrobi to bezpiecznie i profesjonalnie. Zamów usługę!

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)