Obiekty kulturalne i edukacyjne 2

Sprzątanie obiektów kulturowe i edukacyjnych

Wybierz partnera z doświadczeniem

Sprzątanie obiektów kulturowych i edukacyjnych w ProCleaner to:
 • tylko bezpieczne środki czystości, ukierunkowane na eliminację bakterii, wirusów i innych patogenów,
 • specjalistyczne narzędzia i maszyny, które optymalizują czas pracy (własny park maszynowy),
 • wyszkolony zespół i dedykowany koordynator, który zna specyfikę pracy i wymagań w obiektach kulturalnych i edukacyjnych

Tworzymy bezpieczne, czyste i przyjazne środowisko dla nauki i kultury.
Potrzebujesz wyceny? Skontaktuj się z nami.

Czystość w obiektach kulturowych i edukacyjnych

Jakie usługi możesz otrzymać w ramach pakietu sprzątania?
 • mycie i pielęgnacja podłóg,
 • czyszczenie wykładzin, dywanów, tapicerki meblowej,
 • mycie wyposażenia,
 • czyszczenie lamperii, balustrad,
 • mycie okien, przeszkleń i luster,
 • opróżnianie koszy na śmieci
 • mycie sanitariatów.
Nasza oferta jest zawsze elastyczna:
 • wybierz własny program realizacji usług (np. wyłącznie sprzątanie w godzinach wieczornych),
 • zakres pomieszczeń, wchodzących w skład usługi (również boiska, place zabaw, stołówka itd.),
 • wybierz metody oraz środki czystości (wspólnie z naszym technologiem),
 • ustal harmonogram pracy koordynatora.
Sprzątanie szkół, teatrów, galerii sztuki – wybierz firmę z doświadczeniem

ProCleaner, jako firma wszechstronnie działająca, wykonuje również prace porządkowe w budynkach o przeznaczeniu kulturalnym i edukacyjnym. Stałe gromadzenie się ludzi, które ma miejsce w ich pomieszczeniach sprawia, że są niezwykle narażone na zabrudzenia.
Wieloletnie doświadczenie w pracy na podobnych obiektach pozwala nam skutecznie rozwiązywać wszelkie problemy z czystością pomieszczeń i wyposażenia. Fachowo zajmujemy się dbaniem o porządek z wykorzystaniem najlepszych środków czyszczących i profesjonalnych urządzeń, które obsługują nasi profesjonalni pracownicy. Dbamy o skrupulatne sprzątanie, mając na celu bezpieczne i higieniczne standardy jakie narzucają nam kontrahenci.

Jedną z naszych specjalności, jest sprzątanie szkół oraz sprzątanie obiektów kulturalnych. Placówki gromadzące w swych murach dużą ilość osób wymagają szczególnej troski o czystość. Zachowanie higieny jest ważne przede wszystkim w obiektach edukacyjnych, do których uczęszczają małe dzieci. Właściwa dezynfekcja oraz dokładne usuwanie zabrudzeń sprawiają, że miejsce staje się w pełni odpowiednie dla każdego.
Nasza firma oferuje kompleksową realizację zleceń, fachowe doradztwo oraz nowoczesne rozwiązania idealnie dopasowane do danego obiektu, co pomoże w utrzymaniu nienagannego porządku.

Podejmując współpracę z klientem, priorytetem jest dla nas indywidualne podejście do każdej umowy. Szczególnie w placówkach, które służą dużym grupom osób, niezwykle ważne jest zapewnienie higienicznych warunków do nauki. W placówkach edukacyjnych należy zadbać o zredukowanie ilości szkodliwych drobnoustrojów, a najlepszym sposobem jest regularne wykonywanie dezynfekcji i dotyczy to różnych elementów, z którymi mają kontakt uczniowie.
Do czyszczenia wykorzystujemy certyfikowane środki myjące, które doskonale radzą sobie z takimi zadaniami.
Nasza firma z chęcią dostosuje się do potrzeb związanych zarówno z zakresem wykonywanych czynności sprzątających, jak i obrębem czasowym. Wiemy, że sprzątanie uczelni czy obiektów kulturalnych często musi odbywać się w godzinach wieczornych. Dla nas nie jest to problemem. Wszelkie warunki umowy uzgadniamy wspólnie i nasza długoterminowa współpraca będzie się na nich opierać.
Nasze usługi wyróżniają się swoją kompleksowością. W oferowany przez nas podstawowy pakiet serwisowy wchodzi między innymi mycie oraz pielęgnacja powierzchni podłogowej, wykładzin, tapicerek, mycie okien, czy czyszczenie lamperii.

Elastyczna oferta

1.
Wybierz własny program realizacji usług
 przygotujemy indywidualny plan sprzątania
2.
Wskaż dodatkowe pomieszczenia do czyszczenia

szatnie, przestrzeń restauracyjną itd.

3.
Wybierz metody oraz środki czystości

wspólnie z naszym doświadczonym technologiem

4. 
Ustal harmonogram prac koordynatora

zajmiemy się kompleksową organizacją czystości

Dlaczego ProCleaner?

Wychodzimy poza standard

ProCleaner to firma, która przekracza tradycyjne ramy sprzątania, bazując na zaawansowanej technice, specjalistycznych środkach czystości oraz wysoko wykwalifikowanym personelu. Nasza usługa sprzątania jest nie tylko skuteczna, ale również efektywna, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, takich jak autonomiczne roboty sprzątające, które zapewniają dokładność i spójność. Zaangażowany w zlecenia personel jest nie tylko wysoko wykwalifikowany, ale również regularnie szkolony w najnowszych metodach i standardach sprzątania. Wykorzystujemy specjalistyczne środki czystości, które są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne dla środowiska i zdrowia ludzi.

Redukujemy zużycie Twoich zasobów

Troska o środowisko jest dla nas priorytetem. Staramy się, aby nasze usługi były jak najmniej szkodliwe dla przyrody, a jednocześnie dokładnie monitorujemy zasoby, które wykorzystujemy w codziennej pracy. Regularnie wprowadzamy innowacyjne rozwiązania, które pomagają zredukować zużycie paliwa, wody, energii i środków czystości, aby nasza praca była jak najbardziej efektywna i oszczędna. Jeżeli poszukujesz firmy, która oferuje sprzątanie za pomocą naturalnych, wegańskich środków czystości, ProCleaner jest idealnym wyborem.

Zatrudniamy na uczciwych warunkach

W ProCleaner, nasza siła tkwi w podejściu do zarządzania i motywacji pracowników. Wierzymy, że zadowolony pracownik to efektywny pracownik, dlatego dbamy o pozytywne środowisko pracy, oferując atrakcyjne benefity i możliwości rozwoju. Praktykowane przez nas zarządzanie oparte jest na najnowszych technologiach i najlepszych praktykach, co pozwala nam na efektywne planowanie, monitorowanie i optymalizację naszych usług. Jesteśmy dumni z naszych certyfikatów jakości, które potwierdzają zaangażowanie w najwyższe standardy sprzątania.

sprzątanie obiektów kulturalnych i edukacyjnych

Łączymy zalety korporacji i firmy rodzinnej

ProCleaner to firma sprzątająca, która łączy najlepsze cechy obu światów. Nie jesteśmy anonimowym gigantem korporacyjnym, ale też nie mamy ograniczeń małej, rodzinnej firmy. Znajdujemy się dokładnie tam, gdzie potrzeba – idealnie pośrodku, łącząc zalety obu rozwiązań i eliminując ich wady. Nasze dopracowane procesy, zaawansowany park maszynowy i zespół wykwalifikowanych specjalistów zapewniają wysoką jakość usług. Jednak to, co nas wyróżnia, to nie tylko techniczna perfekcja. To również bazujące na partnerstwie, osobiste relacje, które budujemy z naszymi klientami. Niezależnie od skali zlecenia, staramy się poznać i zrozumieć potrzeby naszych partnerów biznesowych. Dbamy o to, by każdy z nich czuł, że jest dla nas ważny. To osobiste podejście, połączone z profesjonalizmem, sprawia, że ProCleaner to firma sprzątająca, na której można polegać.

Chcesz otrzymać wycenę sprzątania szkoły, muzeum, czy uniwersytetu? Skontaktuj się z nami.

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)