Hale produkcyjne

Sprzątanie hal produkcyjnych

sprzątanie czyszczenie hal magazynowych
Czyszczenie hal produkcyjnych w ProCleaner to:
 • nowoczesne maszyny szorująco-czyszczące o różnych wydajnościach,
 • wyłącznie wyszkoleni pracownicy, znający specyfikę prac na produkcji,
 • specjalistyczne środki czystości i wydajne metody czyszczenia,
 • przygotowanie budynków pod względem czystości do odbiorów inwestorskich oraz audytów,

Szukasz firmy z doświadczeniem w sprzątaniu hal produkcyjnych?Wybierz ProCleaner do kompleksowego sprzątania zgodnego z normami sanitarnymi.

Sprzątanie hal produkcyjnych – jakie usługi mogą Cię zainteresować?

Nasz serwis sprzątający zajmuje się:
 • czyszczenie linii produkcyjnych zachowanie czystości podłóg
 • mycie okien i przeszkleń
 • mycie dodatkowego wyposażenia,
 • opróżnianie koszy na śmieci
 • czyszczenie pomieszczeń sanitarnych i socjalnych,
Gwarantujemy skuteczne usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń z posadzek, m.in.:
  • zabrudzeń po płynach, smarach i olejach,
  • zużytych powłok polimerowych i inne warstw zabezpieczających,
  • śladów po kołach wózków widłowych i innych maszyn oraz po oponach samochodowych,
  • zabrudzeń powstałych w rezultacie codziennego użytkowania hali produkcyjnej.
  Zapewniamy również czyszczenie sprzętu przeciwpożarowego i tablic informacyjnych, utrzymanie czystości pod rampami, odkurzanie miejsc trudno dostępnych oraz inne prace porządkowe dla powierzchni produkcyjnych. W zależności od potrzeb, oferujemy dodatkowe usługi, takie jak czyszczenie elewacji hai, mycie i odkurzanie regałów i urządzeń, a także impregnację lub naprawę posadzek betonowych.
Sprzątanie, mycie, czyszczenie hal przemysłowych
Sprzątanie hal produkcyjnych – na co warto zwrócić uwagę?

Obiekty magazynowe i centra Podczas sprzątania hal produkcyjnych, kluczowe jest doświadczenie w pracy na tego rodzaju obiektach. Niezbędne jest usunięcie wszelkich niebezpiecznych materiałów i substancji chemicznych, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom, a także dokładne czyszczenie i dezynfekcja powierzchni, co jest nieodzowne dla utrzymania odpowiedniego poziomu higieny w miejscu pracy.

Ważne jest również efektywne zarządzanie przestrzenią, co obejmuje usuwanie niepotrzebnych przedmiotów i narzędzi, aby zapewnić płynny przepływ pracy. Nie można zapomnieć o konserwacji urządzeń i maszyn, usuwaniu wilgoci i identyfikacji potencjalnych problemów technicznych. W ProCleaner minimalizujemy przestoje produkcyjne poprzez efektywne sprzątanie, skuteczną komunikację zespołową, a także odpowiednie planowanie prac. Pamiętaj, że sprzątanie hal produkcyjnych to nie tylko utrzymanie czystości, ale także dbanie o bezpieczeństwo i efektywność procesów produkcyjnych. Daj nam to zadanie.

Elastyczna oferta

1.
Wybierz własny program realizacji usług
 przygotujemy indywidualny plan sprzątania
2.
Wskaż dodatkowe pomieszczenia do czyszczenia

szatnie, schody, rampy itp.

3.
Wybierz metody oraz środki czystości

wspólnie z naszym doświadczonym technologiem

4. 
Ustal harmonogram prac koordynatora

zajmiemy się kompleksową organizacją czystości

Dlaczego ProCleaner?

Ta sama usługa, ale mniej roboczogodzin

Optymalizacja jest kluczem do sukcesu. Czy możliwe jest osiągnięcie tych samych rezultatów przy mniejszym nakładzie godzin pracy? Odpowiedź brzmi: tak. W ProCleaner priorytetem jest optymalizacja naszych działań, co jest często chwalone przez naszych klientów. Sprzątanie może być nie tylko spektakularne, ale również efektywne, dzięki naszym starannie opracowanym procesom, wysoko wykwalifikowanemu personelowi i inteligentnemu wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Zastanawiasz się, czy możliwe jest zoptymalizowanie procesu sprzątania Twojej przestrzeni? Skontaktuj się z nami, odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Oszczędzanie jest naszą misją

Zasoby są dla nas priorytetem. Optymalizacja kosztów może wydawać się drobnostką, ale kiedy spojrzymy na cały proces sprzątania jako na kompleksowe zadanie, jej znaczenie staje się istotne. W ProCleaner dbamy o zasoby naszych klientów. Jesteśmy odpowiedzialni za ochronę i efektywne wykorzystanie miejsca, wody, środków czystości oraz energii elektrycznej, które nam powierzono. Jak to robimy? Przede wszystkim korzystamy z najnowocześniejszego i energooszczędnego sprzętu, znamy zaawansowane techniki czyszczenia na sucho i wybieramy produkty pod względem wydajności. Wybierając usługi ProCleaner, nie musisz martwić się o szczegóły. My już zadbaliśmy o wszystko.

Nasz sukces tkwi w zespole

Naszym atutem jest zaangażowany zespół. Zaawansowane procesy, innowacyjne technologie i podejście biznesowe – to są kluczowe elementy, fundament naszej działalności. Ale tym, co naprawdę napawa nas dumą, jest środowisko pracy, które udało nam się stworzyć. ProCleaner to miejsce, gdzie pracownicy, oprócz uczciwego wynagrodzenia i premii, mają zapewniony szereg benefitów. Co to oznacza dla Ciebie? Nie tylko większe zaangażowanie w wykonywane obowiązki i mniejsze ryzyko przestojów, ale także pewność, że zatrudniasz podwykonawcę, który zapewnia swoim pracownikom godne warunki pracy.

Kompleksowe sprzątanie ProCleaner

Wszystkie usługi związane ze sprzątaniem w jednym miejscu

Działamy na rynku od kilkunastu lat i zgromadzone doświadczenie oraz kapitał wykorzystujemy do ciągłego rozwoju naszych procesów. W każdym z naszych działów, od zarządzania jakością, przez zespół technologów, aż po ekipę sprzątającą, korzystamy z najnowszego sprzętu i wyszkolonego personelu. W naszej branży kluczowe jest zrozumienie, że nowoczesne usługi sprzątania znacznie różnią się od zwykłego sprzątania domowego. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby odczuć różnicę.

Skontaktuj się z naszym zespołem!

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)