Hale Magazynowe

Sprzątanie powierzchni magazynowych i centr dystrybucyjnych

Czyszczenie hal w całej Polsce

sprzątanie czyszczenie hal magazynowych
Czyszczenie hal magazynowych w ProCleaner to:
 • wysokiej klasy maszyny szorująco-czyszczące o różnych wydajnościach,
 • usługa o najwyższym standardzie dzięki wyszkolonym pracownikom,
 • wyłącznie specjalistyczna chemia, z której korzystamy od lat,
 • również przygotowania budynków pod względem czystości do odbiorów inwestorskich oraz audytów,
Szukasz firmy z doświadczeniem w sprzątaniu hal magazynowych i i centrów dystrybucyjnych?Wybierz ProCleaner do kompleksowego sprzątania zgodnego z normami sanitarnymi.

Porządek na magazynie

Nasz serwis sprzątający zajmuje się:
 • zachowaniem czystości podłóg: zamiataniem, odkurzaniem, myciem
 • usuwaniem plam po płynach, śladów po oponach itd.
 • myciem okien i przeszkleń myciem dodatkowego wyposażenia hali
 • opróżnianiem koszy na śmieci
 • pomieszczeniami socjalnymi i sanitariatami
Gwarantujemy skuteczne usuwanie różnego rodzaju zanieczyszczeń z posadzek, m.in.:
 • zabrudzeń po płynach, smarach i olejach,
 • zużytych powłok polimerowych i inne warstw zabezpieczających,
 • śladów po kołach wózków widłowych i innych maszyn oraz po oponach samochodowych,
 • zabrudzeń powstałych w rezultacie codziennego użytkowania hali magazynowej.

  Ponadto zapewniamy także usuwanie zanieczyszczeń ze sprzętu przeciwpożarowego i tablic informacyjnych, sprzątanie pod rampami, odkurzanie trudno dostępnych miejsc oraz innego typu prace porządkowe dla powierzchni magazynowych. W zależności od zapotrzebowania, wykonujemy również dodatkowe usługi, takie jak np. czyszczenie elewacji hali magazynowej, mycie i odkurzanie regałów wysokiego składu, a także impregnację lub naprawę posadzek betonowych.
Sprzątanie, mycie, czyszczenie hal przemysłowych
Sprzątanie hal magazynowych – na co warto zwrócić uwagę?

Obiekty magazynowe i centra dystrybucyjne charakteryzują się dużą rotacją pakunków oraz intensywnym kursowaniem wózków. Zachowanie czystości w tego rodzaju pomieszczeniach jest wymagające, także ze względu na wielopoziomowe regały, do których dostęp mają najczęściej tylko podnośniki. Przestrzeganie indywidualnego planu higieny magazynu jest podstawą utrzymania zdrowego i bezpiecznego środowiska w obiekcie. ProCleaner, jako profesjonalna firma sprzątająca, zajmuje się sprzątaniem tego typu obiektów. Świadczymy usługi o najwyższym standardzie dzięki wyszkolonym pracownikom, nowoczesnemu sprzętowi oraz fachowej chemii od renomowanych producentów. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego też możliwe jest elastyczne dopasowanie oferty.

Dysponujemy nowoczesnym, specjalistycznym zapleczem maszynowym oraz sprawdzoną i wykwalifikowaną kadrą. Nasze wieloletnie doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na sprawną i profesjonalną realizację dowolnego zlecenia. W pracy stosujemy jedynie znakomitej jakości środki chemiczne, które poradzą sobie nawet z najtrwalszymi zabrudzeniami. Stosujemy wysokiej klasy maszyny szorująco-czyszczące o różnych wydajnościach i funkcjonalnościach. Nasz personel jest wyposażony w odpowiedni strój i narzędzia. Posiadamy wszelkie niezbędne aktualne pozwolenia i certyfikaty, które są konieczne do m.in. prac wysokościowych. Działamy z dużą starannością i sumiennością, dokładając starań, aby usługa była wykonywana w sposób niezakłócający funkcjonowania Państwa przedsiębiorstwa.

Elastyczna oferta

1.
Wybierz własny program realizacji usług
 przygotujemy indywidualny plan sprzątania
2.
Wskaż dodatkowe pomieszczenia do czyszczenia

szatnie, schody, rampy itp.

3.
Wybierz metody oraz środki czystości

wspólnie z naszym doświadczonym technologiem

4. 
Ustal harmonogram prac koordynatora

zajmiemy się kompleksową organizacją czystości

Dlaczego ProCleaner?

Ta sama usługa, mniej roboczogodzin

Optymalizacja usług sprzątających to nasz konik. To podejście nie tylko przynosi korzyści finansowe naszym klientom, ale również pozwala na lepsze wykorzystanie zasobów. Optymalizacja procesów jest dla nas kluczowa – oszczędzamy czas, wykonując tą samą usługę w mniejszej liczbie roboczogodzin.
W ProCleaner wiemy, że czas to pieniądz – dlatego staramy się, aby każda minuta pracy naszych pracowników była jak najbardziej efektywna, jednocześnie nadal dostarczając usługi na najwyższym poziomie.

Pracujemy z misją

ProCleaner to firma z misją ekologiczną. Dbamy o naszą planetę na wiele sposobów, m.in sadząc drzewa i minimalizując zużycie paliw przez naszą flotę. Jednak nasze działania na rzecz środowiska nie kończą się na tym. Staramy się być ekologicznym partnerem dla naszych klientów.
Dzięki optymalizacji procesów sprzątania pomagamy im oszczędzać zasoby, takie jak woda, energia i środki czystości. Wykorzystujemy energooszczędne urządzenia, ekologiczne środki czystości i innowacyjne metody sprzątania, które minimalizują nasz wpływ na środowisko.

Nasi pracownicy są naszym sukcesem

W ProCleaner, dbamy o naszych pracowników, ponieważ wiemy, że to właśnie oni są kluczem do dostarczania usług najwyższej jakości. Tworzymy zespół, który tworzy różnicę – zespół, na którym można polegać.
Dbamy o to, aby nasi pracownicy mieli stabilne warunki pracy, uczciwe wynagrodzenie i możliwość rozwoju. W efekcie ProCleaner jest miejscem, gdzie ludzie są szanowani, a ich praca ma realny wpływ na sukces naszej firmy.

Kompleksowe sprzątanie ProCleaner
Jedna firma, wszystkie usługi związane ze sprzątaniem

ProCleaner to stabilna marka w branży usług sprzątających, dostarczająca kompleksowe rozwiązania dla Twojego komfortu. Nasza wielkość i zasięg pozwalają na świadczenie szerokiej gamy usług – od codziennego sprzątania, przez porządkowanie po remoncie, aż do odśnieżania dachów czy dbanie o tereny zewnętrzne. Dzięki nam Klienci mają możliwość skorzystania z całościowej obsługi, bez konieczności szukania wielu różnych dostawców. ProCleaner – jesteśmy tu, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby związane z utrzymaniem czystości.

Skontaktuj się z naszym zespołem!

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)