Nowe obiekty biurowe – sprzątanie biur

Nowe obiekty biurowe – nieskazitelna czystość i bezpieczeństwo pracy. Sprzątanie biur w dobie pandemii koronawirusa stawia przed nami nowe wyzwania.

Poprzedni rok wymagał od nas nowego spojrzenia na postawione cele i podejścia do obsługiwanych obiektów z otwartą głową – bo oprócz zapewnienia najwyższej jakości czystości, istotnym czynnikiem stało się bezpieczeństwo pracowników oraz dezynfekcja pomieszczeń.

W 2020 udało nam się zdobyć dużo nowych lokalizacji na terenie całej Polski, w tym wiele obiektów biurowych – prestiżowe wieżowce Face2Face w Katowicach, wrocławski Dominikański Center czy West 4 business, a to tylko niektóre z lokalizacji, gdzie można nas spotkać.

Łącznie w zeszłym roku pojawiliśmy się na 33 nowych obiektach biurowych. Ten wzrost idealnie obrazuje, że nasze usługi sprzątania biur są doceniane oraz świadczone z najwyższą starannością, a sama marka ProCleaner rozwija się w zawrotnym tempie.

W dobie pandemii koronawirusa niezwykle ważne jest zapewnienie nie tylko czystego i schludnie wyglądającego biura, ale i pełnego bezpieczeństwa pracy, szczególnie w miejscach, jak biura, gdzie jednocześnie przebywa bardzo duża ilość osób. Profesjonalna dezynfekcja, najlepsze środki ochrony osobistej i dezynfekujące to dodatkowe usługi, które proponujemy naszym klientom. Warto zaufać sprawdzonej marce, jaką jest ProCleaner i postawić na najwyższej jakości profesjonalizm.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
EN
logo procleaner

Contact us and we'll provide you with a free and no obligation quote. Become our client and receive a welcome package :)