#BezpiecznaPraca – dezynfekcja ULV

DEZYNFEKCJA POMIESZCZEŃ ? ZAMGŁAWIANIE

Zachowanie bezpieczeństwa na obiektach jest istotnym obowiązkiem każdego pracodawcy. W dzisiejszych czasach przedsiębiorcy szukają skutecznych rozwiązań dezynfekujących pomieszczenia i powierzchnie. Jedną z takich metod jest zamgławianie ULV, które polega na rozpylaniu za pomocą specjalnych środków biobójczych mikroskopijnej mgły, która dostaje się nawet do najmniejszych zakamarków. Ten sposób dezynfekcji pomieszczeń jest niezwykle skuteczny i efektowny, a najnowsze technologie pozwalają przeprowadzić taki proces w pełni bezpiecznie.

Specjalnie dostosowane do tego zamgławiacze rozpylają bardzo drobne krople (od 10um do 50um) mgły, która głęboko wnika w powietrze i odkaża napotkane przedmioty znajdujące się w pomieszczeniu – sprawiając, że jest ono sterylnie czyste i nadające się do przebywania w nim pracowników.

CZY ZAMGŁAWIANIE JEST BEZPIECZNE?

W zależności od typu użytego środka biobójczego, systemy zamgławiania się stosowane w różnych typach pomieszczeń ? od przestrzeni biurowych, przez samochody, karetki i sale szpitalne, po duże obiekty magazynowe i przemysłowe. Preparaty stosowane w zamgławiaczach mają potwierdzone działanie przeciwko koronawirusowi, który jest teraz głównym zagrożeniem. Pandemia panująca na świecie wymusiła na przedsiębiorcach stosowanie środków które wyeliminują potencjalne zagrożenia z miejsca pracy. Dodatkowo, zamgławianie może pomóc wyeliminować takie wirusy jak: Adenovirus typu 5, Murinenorovirus, a także świńską grypę A/H1N1, oraz ptasią grypę A/H5N1. Działa również w przypadku bakterii e.coli oraz pałeczek gruźlicy. Zamgławianie poleca się również w przypadku pojawienia się na obiekcie insektów, takich jak pluskwy, karaluchy, muchy, roztocza czy świerzb.

GENERATOR MGŁY ULV

Systemy zamgławiania opierają się głównie na technologii ULV (ultra low volume), co oznacza zamgławianie przy użyciu minimalnych ilości substancji biobójczych w połączeniu z wodą. Metoda ta jest niezwykle skuteczna poprzez utrzymanie niskiej temperatury ? badania wykazały, że wyższa temperatura niweluje niektóre właściwości bakteriobójcze substancji. Generatory mgły dopasowywane są do rozmiaru pomieszczeń, w których będą używane ? do mniejszych, jak pomieszczenia biurowe, stosuje się nieduże rozpylacze, natomiast na większych obiektach stawia się armatki, które rozpylają środek dezynfekujący. W przeciwieństwie do tradycyjnego rozpylacza, mgła powstała z zamgławiacza ULV nie zostawia śladów na ścianach czy posadzkach oraz elementach wyposażenia wnętrz. Nasza firma oferuje urządzenia dopasowane do potrzeb każdego pomieszczenia, a wykwalifikowani technolodzy dobierają odpowiedni środek który zapewni najwyższą skuteczność oraz pełne bezpieczeństwo.

DEZYNFEKCJA HAL, MAGAZYNÓW, DUŻYCH OBIEKTÓW

As part of our services, we provide a wide range of services for disinfecting both office rooms as well as storage, industrial and logistic facilities. We are able to adjust the frequency, type of device and chemical agent to any space, and our experience in this process is confirmed by many implementations in various types of facilities.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
en_USEnglish
logo procleaner

Contact us and we'll provide you with a free and no obligation quote. Become our client and receive a welcome package :)