Czyszczenie linii produkcyjnych – 2

Wybierz zoptymalizowane metody sprzątania,które nie powodują przestojów na produkcji

Mycie linii produkcyjnych to:
 • usługa poprzedzona audytem i wyceniana według rzeczywistych potrzeb,
 • wiele różnych urządzeń, maszyn oraz środków dostosowanych do rodzajów powierzchni, a także materiału bazowego (również maszyn pod napięciem czy wrażliwych na wilgoć),
 • ogromne doświadczenie w pracy w halach produkcyjnych,
 • zoptymalizowane metody sprzątania, które nie wpływają negatywnie na ciągłość pracy,
 • systematyczna praca koordynatora, który czuwa nad jakością wykonywanych usług,
 • niezbędne certyfikaty i ubezpieczenie OC na 3 mln złotych.

Czyszczenie linii produkcyjnych, maszyn czy systemów grzewczych wymaga wyszkolonego personelu i profesjonalnego sprzętu. Możemy zapewnić Tobie zarówno jedno, jak i drugie!

Co oferujemy w ramach usługi sprzątania linii produkcyjnych?
 • kompleksowe czyszczenie na każdym etapie linii produkcyjnych: stanowisk pracowniczych, taśm transportowych, maszyn produkcyjnych, form czy urządzeń sterujących,
 • czyszczenie central wentylacyjnych, oczyszczanie wentylacji mechanicznej, wymiana filtrów, konserwacja i dezynfekcja (wyłącznie ekologicznymi preparatami z adekwatnymi certyfikatami oraz prz użyciu maszyn dedykowanych kanałom wentylacyjnym),
 • czyszczenie systemów grzewczych,
 • profesjonalny sprzęt i środki oraz pracowników, którzy znają specyfikę wykonywania usługi dla tej branży,
 • metody, które nie powodują przestojów i nie wstrzymują produkcji na długie godziny,
 • doskonałą kontrolę jakości przez dedykowanego koordynatora.

Mycie linii produkcyjnych – dla kogo?

sprzątanie magazynów
Hale magazynowe
sprzątanie hoteli
Hotele
sprzątanie placówek medycznych
Jednostki służby zdrowia
sprzątanie obiektów handlowych
Obiekty handlowe
sprzątanie obiektów kulturalno edukacyjnych
Obiekty kulturalne i edukacyjne
sprzątanie obiektów sportowo rekreacyjnych
Obiekty sportowo-rekreacyjne
czyszczenie linii produkcyjnych

Wybierz sprzątanie na produkcji w profesjonalnym wydaniu

Sprzątanie linii produkcyjnych to nie to samo, co sprzątanie przestrzeni biurowych. Specyfika tego typu obiektów wymaga nie tylko udziału wyłącznie nowoczesnych technologii i dedykowanych do różnych powierzchni środków chemicznych, ale również wiedzy z zakresu działania maszyn, systemów i central.
W ProCleaner dysponujemy dużą wiedzą na temat czyszczenia linii produkcyjnych, niezbędnym doświadczeniem, wyszkolonym personelem oraz środkami, które pozwalają na bezpieczny i efektywny serwis wszystkich przestrzeni na halach produkcyjnych. Od podłóg, przez maszyny, aż po systemy grzewcze.

Współpracę zawsze rozpoczynamy audytem, który pozwala nam doskonale poznać indywidualne potrzeby każdego klienta i specyfikę obiektu. Środki i urządzenia wybierane są wyłącznie przez technologa z odpowiednimi kompetencjami, który układa indywidualny plan higieny dla całego budynku czy kompleksu budynków. Za jakość wykonywanych prac odpowiada wyszkolony zespół oraz koordynator, który ma stały kontakt z administratorem obiektu, na bieżąco reagując na potrzeby.

Nasza oferta jest zawsze elastyczna. Wybierz:

 • zakres wykonywanych prac (tylko linie produkcyjne, kompleksowe sprzątanie itd.),
 • metodę pasującą do budżetu i rekomendacji technologa (np. mycie parowe w przypadku spożywczych linii produkcyjnych),
 • usługę wykonywaną zgodnie z harmonogramem, który pasuje do pracy zakładu,
 • częstotliwość kontroli jakości

Dlaczego ProCleaner?

Usługi sprzątania zorientowane na wyniki

Nasza firma stawia na efektywność, oferując usługi oparte na połączeniu kompetentnego zespołu, zaawansowanego sprzętu wraz ze sprawdzonymi metodami, które gwarantują szybkie działanie. Niestety, wiele zakładów stosuje pracochłonne sposoby sprzątania, które nie tylko nie dają optymalnych efektów, ale i wpływają negatywnie na płynność pracy zakładu.
W ProCleaner optymalizujemy tok naszej pracy i stosujemy wyłącznie środki, podejście i sprzęt, które pasują do specyfiki utrzymania czystości w halach przemysłowych.

Oszczędzanie zasobów: woda, energia i środki czystości

Przywiązujemy dużą wagę do optymalizacji kosztów. Analizujemy naszą efektywność i dbamy o racjonalne wykorzystanie zasobów – wody, energii oraz środków czystości.
W czyszczeniu linii produkcyjnych wykorzystujemy tylko profesjonalny, dopasowany do specyfiki zabrudzeń i urządzeń sprzęt oraz atestowane detergenty, w tym ekologiczne i hipoalergiczne.

Zaangażowany zespół na wyciągnięcie ręki

Szkolenia, premie, opieka medyczna, karty sportowe? W ProCleaner pracownicy przechodzą certyfikowane szkolenia i są zatrudniani na uczciwych warunkach – to nasz sposób na przeciwdziałanie rotacji i słabej wydajności pracowników, które są prawdziwą bolączką niemal całej naszej branży.
Wybierz firmę, która uczciwie traktuje zarówno klientów, jak i pracowników.

Zakres Sprzątanie ProCleaner Wrocław

Innowacyjne technologie w branży przemysłowej

Audyt, środki i metody dobrane przez technologa oraz praca dobrze przeszkolonego zespołu i koordynatora to minimalne wymagania, jakie powinny być stawiane przed firmami, które podejmują się usługi sprzątania linii produkcyjnych.
Praca w tego typu obiektach wymaga znajomości specyfiki pracy maszyn i działania ciągów technologicznych. Dobieramy wyłącznie środki i sprzęty, które zapewniają wydajną pracę – niezależnie, czy zajmujemy się taśmami transportowymi, czy centralami wentylacyjnymi.

Uzupełnij formularz

PL
logo procleaner

Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Zostań naszym Klientem i odbierz pakiet powitalny :)